• Ново
Сум-Мастило Воздух Перница Перница Меур Производител Wrap Film 1/2 Big Air Меур Ширина 12 Инчен x Должина Од 700 Метри, чистиот Воздух Балон Кеси Заврши Пакување на Ролна
zoom_in

Сум-Мастило Воздух Перница Перница Меур Производител Wrap Film 1/2 Big Air Меур Ширина 12 Инчен x Должина Од 700 Метри, чистиот Воздух

DEN 959.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Пакување од 2 Тркалаат, Вкупно 700 метри.Ширина 12 Инчен x Должина од 350 Метри По Ролна. 1/2" Голем Воздушен Балон.Чистиот Воздух Балон Кеси Заврши Пакување Се Тркалаат. 2 ролни Сум-Мастило Воздух Перница Перница Меур Производител Wrap Film 1/2" Big Air Меур Ширина 12 Инчен x Должина Од 700 Метри, чистиот Воздух Балон Кеси Заврши Пакување се Тркалаат.

Избор на купувачот..