• Ново
SHENYIFAA RCGT0803MOZ ZPW10 Метал Машина RCGT ЦПУ Струг Надворешни Вртење Toolholder Сечење и Обработка на Волфрам Карбид Инсерти (Големина : RCGT0803MOZ ZPW10)
zoom_in

SHENYIFAA RCGT0803MOZ ZPW10 Метал Машина RCGT ЦПУ Струг Надворешни Вртење Toolholder Сечење и Обработка на Волфрам Карбид Инсерти

DEN 3138.24

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Indexable карбид вртење вметнете ножеви се направени од зацементира карбид и употреба PVD слој, сечилото има висока цврстина, низок коефициент на триење, убаво отпорност на абење и хемиска стабилност.Материјал : Тешко Легура.Цврстина : HRA89.5~92.8. Употреба : Надворешни Вртење Алатка.Број на модел : RCGT0602 MOZ ZPW10.

Избор на купувачот..