• Ново
Крупните 2-Ply Накит за Нега на Текстил, кои се Користат од страна на Професионалци! Чисти, Сјае и ги Штити! за Злато, Сребро, и Платина. 12x15 од Фунта Производители
zoom_in

Крупните 2-Ply Накит за Нега на Текстил, кои се Користат од страна на Професионалци! Чисти, Сјае и ги Штити! за Злато, Сребро, и

DEN 167.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. ✅ Се користат од страна на Професионалци. 100% памук фланелен боксери на текстил не-токсични за чистење и полирање агенти особено формулиран за парична казна накит и да содржи оцрни retardant. ✅ ЗА ЧИСТЕЊЕ : Бришење површината цврсто со внатрешен крпа за да се олабави оцрни.Силно лошата области може да бара неколку апликации. ✅ НА ПОЛСКИ : Удар Лесно со надворешниот крпа за да се отстрани оцрни и да се добие брилијантен сјај. ✅ ОДРЖУВАЊЕ : Preserve врати сјај и retard оцрни од бришејќи лесно, на редовна основа со внатрешна ткаенина.Крпа може да се користат одново и одново.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Избор на купувачот..