• Ново
senya Placemats Сет на 1/4/6 Табела Топлинска Изолација Перат ПВЦ Круг на Место Душеци за Кујна, Трпезариска Маса Декорација, 15.4x15.4 во Синото Небо со Hhearts Форма Облаците
zoom_in

senya Placemats Сет на 1/4/6 Табела Топлинска Изолација Перат ПВЦ Круг на Место Душеци за Кујна, Трпезариска Маса Декорација, 15.4x15.4

DEN 311.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

◆Внимание:Не биде тажен ако сте во можност да го најдете тоа што ви се допаѓа.Да потрае некое време да се оди низ нашата продавница и ќе добиете нешто неочекувано.НИЕ МОЖЕ ДА СЕ ПЕЧАТИ ОНА ШТО ГО САКАТЕ, КАКО НЕЗАБОРАВНИ ПОДАРОК ЗА ПРИЈАТЕЛИ ИЛИ СЕМЕЈСТВА.Значи, ако сте заинтересирани во нашите прилагодите услуга, ве молиме контактирајте со нас секаде и во секое време. ◆Димензија: 15.4 x 15.4 во Право големина за кујна декорација. ◆Прилагодите подарок : Уникатен напредни персонализација на технологија нè прави да се печати она што го сакате во високо-квалитетни производи за меморија како најдобар подарок за вашите важни луѓе на денот на Благодарноста, Божиќ, ноќта на Вештерките, и други манифестации. ◆Материјал : Направен од Обновливи Полиестер Ткаенини, тоа може да се отпорни на топлина, супер издржлив и машина перат.Тоа е совршен за да се облекуваат вашата кујна на маса, како декорација. ◆Гаранција:Ние се обидуваме се потрудиме да им понуди најдобра услуга и ние ја преземе одговорноста за неисправни предмети.Па ве молиме контактирајте со нас пред вашиот дух добивање на лошо, ако не сте задоволни со нашите производи. ◆Материјал:Полиестер Перат, отпорни на топлина и лесно да се чисти ◆Големина:15.4×15.4 во ◆Шема:1 buc/4 парчиња/6 компјутери Прилагодено печатење за декорација на вашиот дом за да се зголеми шарм за претстојните ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, Божиќ и сите други фестивали. ◆Внимание:Не биде тажен ако сте во можност да го најдете тоа што ви се допаѓа.Да потрае некое време да се оди низ нашата продавница и ќе добиете нешто неочекувано.И НИЕ МОЖЕ да се ПЕЧАТИ ОНА што го САКАТЕ, КАКО НЕЗАБОРАВНИ ПОДАРОК ЗА ПРИЈАТЕЛИ ИЛИ СЕМЕЈСТВА.Значи, ако сте заинтересирани во нашите прилагодите услуга, ве молиме контактирајте со нас секаде и во секое време.

Избор на купувачот..