• Ново
CHSIN Божиќ Топката Снешко Снегулка Placemats Сет од 6 Не се Лизга Маса Душеци Перат Имитација Лен Placemat за Кујна, Трпезариска Маса Farmhouse Празник Партии, Свадба, Настани 12x18inc
zoom_in

CHSIN Божиќ Топката Снешко Снегулка Placemats Сет од 6 Не се Лизга Маса Душеци Перат Имитација Лен Placemat за Кујна, Трпезариска

DEN 993.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Материјал : Полиестер.Опис на производот : На roving имитира коноп ефект, враќање на основите, на две парчиња на placemat ткаенина се stitched, и околните двојно игли се crimped, која е фирма и убава.На placemat се печатени на двете страни, може да се користи на двете страни, и може да се користи на задната страна ако една страна се обоени.Опис на производот : На roving имитира коноп ефект, враќање на основите, на две парчиња на placemat ткаенина се stitched, и околните двојно игли се crimped, која е фирма и убава.На placemat се печатени на двете страни, може да се користи на двете страни, и може да се користи на задната страна ако една страна се обоени.Убаво Место Мат : Стилски Placemats Подарок за Зимски празници,Велигден,Божиќ,Среќна Нова Година.Погоден за секојдневна употреба : кујни јадење маси,кафе маси,хотели и ресторани итн.Совршен за Мажи Жени.Убаво Место Мат : Стилски Placemats Подарок за Зимски празници,Велигден,Божиќ,Среќна Нова Година.Погоден за секојдневна употреба : кујни јадење маси,кафе маси,хотели и ресторани итн.Совршен за Мажи Жени.Нашите placemat може да се каже дека се мора да се има за дома, не само практични туку исто така убави, особено за време на празници, различни стилови и обрасци може да изнесам празнична атмосфера и да се направи луѓето да се чувствуваат топли, па тоа е исто така многу погодни за исклучителна подароци за празниците Нашиот тим е посветен на производство на стилски и убави placemats.Ние имаме развиено голем број на стилски, убава и практична производи, кои ќе го направат вашиот живот полесно.Ние работиме напорно за да се направи себеси подобро, да ви обезбеди со повеќе и подобри производи.Ви благодариме за доаѓање!.

Избор на купувачот..