• Ново
Растојание Тркала, се Лизга Отпорни Професионален Високо Прецизни Количка за Мерење на Тркала Дигитални Пребројување на гласовите за Тротоарот Патот за Инженерст
zoom_in

Растојание Тркала, се Лизга Отпорни Професионален Високо Прецизни Количка за Мерење на Тркала Дигитални Пребројување на гласовите

DEN 3057.36

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Задебелена и против пролизгување тркала.Погоден за прецизно мерење на патишта, коловози или земјиште.Дигитални пребројување на уредот, голем екран, лесно може да се прочитаат.Висока прецизност на мерење воланот е совршен за градител на работникот, работодавецот итн.Растојание мерење тркала со количка за рачка, цврсти и издржливи.Дигитални пребројување на уредот, голем екран, лесно може да се прочитаат.TPR материјал, носат-отпор, анти-деформација.Задебелена и против пролизгување тркала.Погоден за прецизно мерење на патишта, коловози или земјиште.Растојание мерење тркала со количка за рачка, цврсти и издржливи.Висока прецизност на мерење воланот е совршен за градител на работникот, работодавецот итн.Дигитални пребројување на уредот, голем екран, лесно може да се прочитаат.Спецификации : Мерка опсег : 0-99999.9 MError : ≤0.5%Батерија тип : 2 x AAA батерија(НЕ се ВКЛУЧЕНИ)Тркало дијаметар : Прибл. 16cm / 6.3 inch Wheel периметар : Прибл. 50cm / 19.7 inch Overall Должина : Околу. 68.5 cm / 27.0 inch Suitable температура : -10~45°CWeight : 1307g Package се Вклучени : 1 x Дистанца за Мерење на Воланот.

Избор на купувачот..