• Ново
A-Tech 64GB Kit (2x32GB) RAM меморија за Acer Предатор Helios 300 PH315-54-731M Гејмерски Лаптоп | DDR4 3200MHz SODIMM PC4-25600 (PC4-3200AA) Мемориски Модули Надградба
zoom_in

A-Tech 64GB Kit (2x32GB) RAM меморија за Acer Предатор Helios 300 PH315-54-731M Гејмерски Лаптоп | DDR4 3200MHz SODIMM PC4-25600

DEN 8615.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

RAM Меморија Компатибилна за Acer Предатор Helios 300 PH315-54-731 M Гејмерски Лаптоп ( PN : NH.QC2 AA.002 ). 64 GB Kit ( 2 x 32 GB Модули ) DDR4 3200 MHz ( PC4-25600 / PC4-3200 AA ) DDR4 SO-DIMM ( 260-Pin ) и Не-ECC Unbuffered 2 Rx8 - Dual Ранг x8 1.2 V - DDR4 Стандарден Напон.Ја зголемува ефикасноста на вашиот систем со забрзување на вчитување пати, забрзување на одговорност, како и подобрување на способноста за поддршка на поголема workloads.Сите модули се подложи на квалитетот за тестирање за да се обезбеди сигурен и сигурен перформанси.A-Tech обезбедува Доживотна Гаранција за сите наредби & нуди бесплатни сад врз основа Техничка Поддршка пред, за време & по купувањето.

Избор на купувачот..