• Ново
A-Tech 8GB RAM меморија за Acer Стремат 5 A515-51G-51L0 Лаптоп | DDR4 2400MHz SODIMM PC4-19200 (PC4-2400T) Не-ECC 1.2 V 260-Pin Меморија Надградба на Модулот
zoom_in

A-Tech 8GB RAM меморија за Acer Стремат 5 A515-51G-51L0 Лаптоп | DDR4 2400MHz SODIMM PC4-19200 (PC4-2400T) Не-ECC 1.2 V 260-Pin Меморија

DEN 1079.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

RAM Меморија Компатибилна за Acer Стремат 5 A515-51 G-51 L0 Лаптоп ( PN : NX.GT0 EH.006 ). 8 GB ( 1 х 8 GB Модул ) DDR4 2400 MHz ( PC4-19200 / PC4-2400 T ) DDR4 SO-DIMM ( 260-Pin ) и Не-ECC Unbuffered 1.2 V - DDR4 Стандарден Напон.Ја зголемува ефикасноста на вашиот систем со забрзување на вчитување пати, забрзување на одговорност, како и подобрување на способноста за поддршка на поголема workloads.Сите модули се подложи на квалитетот за тестирање за да се обезбеди сигурен и сигурен перформанси.A-Tech обезбедува Доживотна Гаранција за сите наредби & нуди бесплатни сад врз основа Техничка Поддршка пред, за време & по купувањето.

Избор на купувачот..