• Ново
BМедали Кина Медали Кина 120MM Месинг Медал Дванаесетте Кинески Хороскопски Змеј Медал
zoom_in

BМедали Кина Медали Кина 120MM Месинг Медал Дванаесетте Кинески Хороскопски Змеј Медал

DEN 1898.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Текстура на материјал : Месинг.Дијаметар : 120 MM;Дебелина : 10ММ;Тежина : Околу 1000grams.Дизајн、Engraver : Тонг Youming,Технологија : Умре-кастинг,Mintage : 800 PCS.Леење единица : Шангај новиот век медал Co., Ltd.Прашање на време : 2011. Име на производ : Dragon Медал,Текстура на материјал : Месинг,Дијаметар : 120 MM;Дебелина : 10ММ;Тежина : Околу 1000grams,Дизајн、Engraver : Тонг Youming,Технологија : Умре-кастинг,Mintage : 800,Леење единица : Шангај новиот век медал Co., Ltd.,Прашање на време : 2011。 Ние се осигура безбедноста на секој објект.Ние ќе брод за сите објекти преку КИНА ПОСТ во рамките на 3—5business ден по извршената уплата.Ние само бродот на објектот на вашиот превозот адреса на Paypal.Тоа ќе потрае околу 15-25 дена да пристигнат за САД и светот.Ние и ветуваме дека на купувачот не сноси никаков ризик, на начин, ако пакетот е оштетени, изгубени или украдени за испорака, ќе се направи целосна реконструкција или повторно да ја прати истата предмети.Ние не сакаме да ви даде лош купување искуство, дури и кога превозот е надвор од нашата контрола.Купувачите кои го купи најголемиот дел предмети или мулти-објекти од мојата продавница во рок од 3 дена, и треба да бидат средени како во комбинација за испорака со доплата намалена, ве молиме да се направи комбинација плаќање.НЕ испрати одделни плаќања за секоја ставка, јас ќе автоматско нудат превозот попуст.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија, овие трошоци се на купувачот одговорност.

Избор на купувачот..