• Ново
QXLZG Мебел Нозе 100MM Прилагодливи Мебел Месинг Нозе Кат Заштитници ТВ Кабинет Табела Софа Кревет Нога Не се Лизга Мебел Израмнување нозе Хардвер Силен и Здрав (Боја : Ц
zoom_in

QXLZG Мебел Нозе 100MM Прилагодливи Мебел Месинг Нозе Кат Заштитници ТВ Кабинет Табела Софа Кревет Нога Не се Лизга Мебел Израмнување

DEN 679.44

Износ
check Во форма достапна за нарачката

100% Сосема нов & Висок квалитет.Heavy Duty Мебел Нога Површината Anodizing Третман На Висок Квалитет На Производот Се Вчита 2200 Lbs.Погоден за Сите Мебел Нога Објекти, како што Кабинети, Гардероба, ТВ Кабинети, Шкафче, Софи, итн.Лесно да го Инсталирате,Со 3/5" Завртки 3, Bottoms Инсталиран Со Транспарентни Влошки за да Не се Лизга и Намалена Бучава.Прилагодлива Висина : 10ММ/0.4 инч.

Избор на купувачот..