• Ново
Мебел Нозе Метален Мебел Нога Табела Нога Троседот Нога На Подот Protecter Влошки Оков За Мебел Додатоци Мебел Нозе (Боја : Црна)
zoom_in

Мебел Нозе Метален Мебел Нога Табела Нога Троседот Нога На Подот Protecter Влошки Оков За Мебел Додатоци Мебел Нозе (Боја : Црна)

DEN 1184.64

Износ
check Во форма достапна за нарачката

На мебел нозе се дизајнирани да им овозможат на дното поддршка за мебел.Тие се составени од цврсти пластични и лесно може да се зезнав за да било мебел со 4 навртки.Не дозволувајте вашиот мебел се лизга и слајд.Дното Поддршка е уред кој ќе го задржи вашето мебел од лизгање и лизгање.Го инсталирате овој дното поддршка на мебел нозе да им помогне со оваа функција.Мебел Нозе се изработени од havy должност железо кое е доволно моќно за да се поддржи вашиот тросед кабинет или друг мебел.На Товарот на секој мебел нога е 550 lbs.Идеален начин да се retrofit вашиот стар мебел, кабинет, sideboard, вклучена маса, кревет, вклучена маса, footstool,да се Подигне на троседот, каучот, фотелја, ТВ клупата за добра висина,Лесно да се инсталира со завртки, модерни, елегантни, убава форма.Сите додатоци што се предвидени за вас, па вие само треба едноставно да се поврзат, да се инсталира и да се стегне accessaries за употреба; тоа е многу лесно да го замени стариот мебел нозе, да ви донесе различен и убаво искуство.Одличен начин за да се зголеми вашиот реновирање модерен шарм.Ние има повеќе од 20 години професионална оков за мебел искуство.Со одличен квалитет, прифатлива цена и добра услуга по продажбата, производ серија се заврши, вклучувајќи ги и сите видови на оков за мебел, изградба хардвер, итн.Брендот е многу популарна дома и во странство.Ние цврсто веруваме дека во начело на угледот прво, квалитетот на прво место.Ние ја отелотворуваат оваа мисија во нашата работа, во нашата екипа пристап за постигнување на целите, и во секој производи и услуги кои ги нудиме на нашите клиенти.На мебел нозе се дизајнирани да им овозможат на дното поддршка за мебел.Тие се составени од цврсти пластични и лесно може да се зезнав за да било мебел со 4 навртки.Не дозволувајте вашиот мебел се лизга и слајд.Дното Поддршка е уред кој ќе го задржи вашето мебел од лизгање и лизгање.Го инсталирате овој дното поддршка на мебел нозе да им помогне со оваа функција.Мебел Нозе се изработени од havy должност железо кое е доволно моќно за да се поддржи вашиот тросед кабинет или друг мебел.На Товарот на секој мебел нога е 550 lbs.Идеален начин да се retrofit вашиот стар мебел, кабинет, sideboard, вклучена маса, кревет, вклучена маса, footstool,да се Подигне на троседот, каучот, фотелја, ТВ клупата за добра висина,Лесно да се инсталира со завртки, модерни, елегантни, убава форма.материјал : metal Surface третман : Спреј gold Dimensions : 5.5 cm Single тежина : 200g There ќе биде мала грешка од 1-2cm поради прирачник за мерење.Ве молиме да се разбере, ви благодариме!ние се случува да се обезбеди добри производи и прво ниво на услуги на клиентите со купувачите.Ако имате било какви прашања во врска со мебел нозе, ве молиме да бидат слободни да контакт.Нашата услуга тим ќе ви одговориме во рок од 24 часа.

Избор на купувачот..