• Ново
Promescent Премиум Вода Базирани Смазка за Секс, Мазива за Жени, Мажи & Парови, Играчка/Вибратор Безбедно, Кондом Компатибилни, Paraben Слободни, Не-Леплива, Долго-Траен (4 мл)
zoom_in

Promescent Премиум Вода Базирани Смазка за Секс, Мазива за Жени, Мажи & Парови, Играчка/Вибратор Безбедно, Кондом Компатибилни, Paraben

DEN 222.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Ултра Мазна : Promescent лубриканти се наменети за подобрување на животот интимните моменти.Удобноста Плус : Додава 'се лизга и слајд' и помага во намалување на болен сексуален однос.Parben Слободен и Безбеден формула која не дамка вашиот кревет листови.Играчка Безбедно : Најдобри сексуални лубриканти за вашите омилени играчки. 510 K Одобрен : Направени во САД во c GMP уверение одобрени објекти.

Избор на купувачот..