• Ново
yangdi Јога Мат, Фитнес Мат Nbr Заштита на Животната средина Невкусна Автентични Не се Лизга Јога Мат Задебелена Танц Мат 185 80 10 Mm
zoom_in

yangdi Јога Мат, Фитнес Мат Nbr Заштита на Животната средина Невкусна Автентични Не се Лизга Јога Мат Задебелена Танц Мат 185 80

DEN 1317.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

1. Висок квалитет и висок квалитет на материјалите.Ние ги користиме пена технологија за да polymerize пена слоеви за да се обезбеди најдобар квалитет и повеќето трајни спортски душеци.На килим е нетоксичен и безбеден, и е погодна за вашиот јогурт. 2. Висока густина на материјалот, двојно двострано водоотпорни, лесно да се чисти.Нежно ја избрише секоја солза од пот и нечистотија по секоја употреба и чувајте го на ладно. 3. Трајни и лесни спортски јога душеци особено се дебели, кој покрај тоа може да се удар на зглобовите потреби во јога или програма за вежбање.Погоден за јога, Пилатес, која се протега и фитнес. 4. Без оглед на интензитетот на тренинг, дебелината на обука душеци може да издржи секојдневна употреба.Тие се идеални спортски душеци за домашна употреба. 5. Употреба : женски љубовници, телото усогласување, телото и умот, телото усогласување, седат прозорци, таблет поддршка, јога, аеробик, губење на тежина, телото се протега, аеробик, push-up прозорци, индексирање на бебињата, родител-дете интеракција, бела јака работници, бремените , Топла мајка, активности на отворено, танцување, пикник душеци итн.Применливи сцена : фитнес опрема, спортски тренд, фитнес и телото убавина, пакет, заштитна опрема, танц sports Product категорија : Јога Mat Color : виолетова + рака + мрежа bag Thickness : 10mm Specification : 185 * 80 * 1cm Cross граница извор : no Weight 1500g Material : NBRCategory : Јога Мат.

185 * 80 * 1cm :
Cross border source:
no
Weight 1500g :
Material:
NBR
Category:
Yoga Mat

Избор на купувачот..