• Ново
Pfrewn Мачка Планина Пепел Птица Кардинал Јога Мат Патување Јога Душеци 1/16 Инчен Количка за Лесни Фитнес 2 во 1 Мат Тенка Крпа Не се Лизга Подлога за Вежбање со Носење
zoom_in

Pfrewn Мачка Планина Пепел Птица Кардинал Јога Мат Патување Јога Душеци 1/16 Инчен Количка за Лесни Фитнес 2 во 1 Мат Тенка Крпа

DEN 839.52

Износ
check Во форма достапна за нарачката

SAFE & ТРАЈНИ ЈОГА МАТ : Направен од висок квалитет на професионални материјал, Велур материјал на површината мат и природна гума на долу мат се ламинат заедно, двете се направени од високо квалитетна econ пријателски здрава и рециклира материјали.КОЛИЧКА за ЛЕСНА : ГОЛЕМИНА : 70.8"L x 26"W , нашите лесни фитнес мат со носење лесно може да се огради до 8.6 инчен x 13.4 инчен x 1.2 инчен компактен квадратни и лесно се вклопува во вашата патна торба или случај ,земете вашата јога пракса насекаде во движење со оваа премиум мат.ОДЛИЧНА ЛЕПЛИВА АНТИ ЛИЗГА ПОВРШИНА : Велур карактеристики одлична пропадна отпор и влага апсорпција, на површина ја апсорбира потта брзо да се обезбеди безбедност и хигиена, на дното изработени од природна гума, нашиот фитнес мат е анти-солза и лесно да се чисти.МАШИНА ПЕРАТ : Направен од висок квалитет на природна гума, Фитнес мат е доволно здрав, анти-солза, и машина перат.Тоа го спречува пот од впива во и предизвикува мирис.Рампа се перат, може лесно да се чисти со машина за да се заштити вашето тело и облека од несакани нечистотија.Тоа мора да биде совршен за патување мат сет за секого. 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Секој Јога Душеци е поддржан од страна на премиум квалитет.Ако сте на сите незадоволни со вашиот производ, ние обезбеди замена или враќање на средствата.За било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,ние одговор е-пошта во рок од 24 часа.Снабдување со најдобра услуга за вас!.ЗОШТО ДА ИЗБЕРЕТЕ НАШИТЕ ПАТУВАЊЕ ЈОГА МАТ?Надгради Против пролизгување Површината Направени од природни велур, може да го апсорбира пот брзо, и е против пролизгување додека го користите.Двоен слој структура, заедно со не се лизга текстура површината обезбедува оптимална контрола без да се жртвува удобност.На тој начин погоден за многу форми на Јога.КОМПАКТЕН & СВИТЛИВА : На количка за тенка фитнес вежби мат може да се здипли во компактна големина за продавница.Тоа може да заштедите драгоцено време, но немојте да потрае вашето место.Идеален за Патување 1/16" дебела, нашите лесни фитнес мат може лесно да се огради до 8.6 инчен x 13.4 инчен x 1.2 инчен компактен плоштадот доаѓаат со исклучителна патување торбичката и лесно се вклопува во вашата патна торба или случај.Пакетот Вклучува : 1pcs x Патување Јога Душеци 1pcs x Носење Забелешка : Избегнувајте долготрајно изложување на сонце.Ве молиме користете благи неутрален детергент за детергент.Добро, што чекаш?Одберете дизајни кои се поднесе жалба до вас и кликнете на ДОДАЈ во КОШНИЧКАТА сега!.

Избор на купувачот..