• Ново
MSI МАГ B550 Торпедо Игри Плоча (AMD НА4, DDR4, PCIe 4.0, SATA 6Gb/s, Dual М. 2, USB 3.2 Генералот 2, HDMI/ДП, ATX, AMD Ryzen 5000 Серија Процесори) (Обновена)
zoom_in

MSI МАГ B550 Торпедо Игри Плоча (AMD НА4, DDR4, PCIe 4.0, SATA 6Gb/s, Dual М. 2, USB 3.2 Генералот 2, HDMI/ДП, ATX, AMD Ryzen 5000

DEN 3119.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Ова пред се во сопственост или обновена производ е професионално да се проверуваат и тестираат да работат и да изгледаат како нови.Како производ станува дел од Обновен, вашата дестинација за пред-сопственост, реновиран производи : купувачот го купува нов производ и го враќа или занаети тоа во понови или различен модел.Дека производот е прегледан и тестирани за да работат и да изгледа како нов од квалификуваните понудувачи.Тогаш, производот се продава како да се Обновува производ на .Ако не сте задоволни со купување, обновени производи ги исполнуваат условите за замена или рефундирање на под Обнови Гаранција.

Избор на купувачот..