• Ново
ОПРЕМА ОБЛАСТ Комплетна Поштенски Јога Торба Превозникот со Проширување со Џебови и Шише за Вода Носителот– Одговара на Повеќето Јога Душеци
zoom_in

ОПРЕМА ОБЛАСТ Комплетна Поштенски Јога Торба Превозникот со Проширување со Џебови и Шише за Вода Носителот– Одговара на Повеќето

DEN 287.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Ќе љубов оваа јога торба!Тоа е ветување! - 1 водоотпорен големи јога мат торба со шише за вода на носителот, 1 drawstring торба, и 1 пот wristband.Јога мат не се вклучени.За разлика од памук кеси, нашиот здрав мат торба се направени од издржлив, водоотпорен 300 Г полиестер дека ќе ја задржи својата живописни боја и големина по секое миење.Комплетна поштенски дизајн овозможува правилен одговара на вашата јога мат, додека прилагодливи рака беше изграден за удобно носење.За разлика од другите јога кеси, нашите мат торба има трајни памук поставата и ја заштитува вашата мат и опрема.Нашите јога мат торба содржи 1 шише за вода на носителот, 1 прошири преден џеб, 1 страна на преградата и 1 во внатрешноста патент џеб.Најдобрите Подароци за Јога Љубовници, Совршен за Девојка Подарок, Дечко Подарок, Мажите и Жените на Подарок, Жена и Маж Подарок, денот на Таткото и на Мајката ден Подарок, Ергенска забава, Свадба Подароци, Роденденски Подароци, Божиќ Подароци.Дали сте користеле јога торба пред тоа нели исполни сите ваши барања кога ви се потребни најмногу – кога требаше да пакет за вашата фитнес опрема со се што е потребно од мат, шише за вода, крпа, па дури и промена на алиштата?Без разлика дали сте про јога лекар или почетник, знаеме што сакаат и заслужуваат најдоброто.Пакетот вклучува : 1 голема јога мат bag10-инчен x 14-инчен drawstring торба за чување на вашата јога bag3.4-инчен x 2.8 инчи удобни и супер абсорбента пот wristband Yoga мат не се вклучени.Нашите Јога Торба е совршен јога мат превозникот за вас!Тоа беше со цел да го направат вашиот живот полесно, особено кога сте наслов на студио за јога, фитнес, или дури и за викенд оклопни.Овој голем мат торба мерки 25 инчи во должина и 7,5 инч во дијаметар.Да не зборуваме за пред шише за вода носителот дека може да го носи шише големини од 8 мл.24 мл., на 11-инчен-долги x 7-инчен-широк проширување со преден џеб, 5-инчен-долги x 8-инчен-широк внатре патент џеб, и 6.5-инчен-долги x 5-инчен-широк страна џеб.За разлика од другите мат кеси, нашите јога торба е дизајниран да биде практична и издржлива.Тоа се прави на здрав, водоотпорен, еко-пријателски 300 Г полиестер и карактеристики двојно бод шевовите, високо-квалитетни памук обвивка, и 1.5-инчен-широк прилагодливи рака.100% Гаранција За Квалитет!Нашите јога мат торба е поддржани од страна на нашите производителот 30 ден парите назад гаранција.Кликнете на Додади во Кошничка копчето и да ја добиете вашата Јога Мат Торба денес!.

Избор на купувачот..