• Ново
ПРЕСВРТ Сјај Екстра Миле 2-во-1 Хидратантен Сува Масло, 6.2 унци
zoom_in

ПРЕСВРТ Сјај Екстра Миле 2-во-1 Хидратантен Сува Масло, 6.2 унци

DEN 219.12

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Багаж Слободни : Овој стил extender пркоси на гравитацијата, со враќање на мекост, сјај, и дефиниција без додавање на било несакани тежина.Зголемете ја До : Оваа влага бустер може да се користи кое било време од денот за брзо освежување.Сјај На : Кога кадрици се досадна и го губат својот сјај, даде spritz да се донесе на сјај.Брзо Освежување : За кога кадрици се дехидрирани и да може да користите размена на инстант влага зголемете, едноставно spritz на и да си одат.Безбедна за боја и хемиски третирана коса.Се Сретне Сјај Екстра Миле.Нашите Навивам Extender.Кога кадрици почнуваат да ја губат својата pizzaz, ги врати во живот со овој стил-обновување сува-масло спреј дека го враќа природниот масла, додава сјај, и им помага да заврши силна (додека мие ден, што е).Крајната Влага.Сјај Екстра Миле обезбедува пораст на длабока хидратација и храна да кадрици' повеќето жеден делови.

Избор на купувачот..