• Ново
3M Двојно Обложени Уретан Пена Лента 4032, Off (исклучено) Бела, 1 1/2 во x 72 yd, 31 мили, 6 Ролни по случај
zoom_in

3M Двојно Обложени Уретан Пена Лента 4032, Off (исклучено) Бела, 1 1/2 во x 72 yd, 31 мили, 6 Ролни по случај

DEN 23300.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Offwhite, 0031 во (08 mm) opencell, флексибилни уретан пена превозникот.Висок стриже лепила со висока температура отпор.Издржливи пена е идеален за внатрешни работи на монтирање на апликации.Идеален за поврзување, со приложување и монтажа.Пена dampens и го спречува вибрација. 3 M Двојно Обложени Уретан Пена Лента 4032 е оф-бела, 0031 во (08 mm) дебели, двојно обложени, отворете мобилен уретан пена лента што се нуди висок стриже силата е идеален за апликации, како што монтажа внатрешни работи signage и плочките со имиња, заедно со сапун точење и освежувачи на воздух 3 M Двојно Обложени Уретан Пена Лента 4032 е оф-бела, 0.031 во. (0.8 mm) дебели, двојно обложени, отворете мобилен уретан пена лента што се нуди висок стриже сила.Тоа е идеален за апликации, како што монтажа внатрешни работи signage и плочките со имиња, заедно со сапун точење и освежувачи на воздух.

Избор на купувачот..