• Ново
60PCS Злато &Зелен Чај Под Око Маска Со Анти-Стареењето Хијалуронска Киселина За Навлажнувачки & Намалување на Темните Кругови Подпухналост Брчки Фини Линии за Подуе?
zoom_in

60PCS Злато &Зелен Чај Под Око Маска Со Анти-Стареењето Хијалуронска Киселина За Навлажнувачки & Намалување на Темните Кругови Подпухналост

DEN 71.04

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Анти-стареењето ефект-Колаген око маска содржи моќен хијалуронска киселина, која веднаш moisturizes, plumps и moisturizes кожата околу очите.Минимизирање и ублажување на појавата на фини линии и брчки.Сите природни-за нашиот зелен чај matcha око маска за подуени очи, ние само го користите растенијата колаген, витамин Ц, роуз масло и хијалуронска киселина за да се формулираат стратегии овие мирис-бесплатно, зацврстување и навлажнувачки око маски!.Моќта на колаген око маска-активната колаген под око маска може да се протера штетни токсини и значително придавам влогови на вашата кожа, зголемување на циркулацијата на крвта, намалување на брчки и темни кругови.Сеопфатна грижа за мажи и жени : тоа трае само 15 минути да се применуваат лесно и се грижи за деликатна кожа.Ја подобрува темни кругови и уморни очи област, што го прави блескава и здрава.Намалување на подпухналост и брчките околу очите.Може да се користи околу очите, вратот, челото и устата.Смирување : 60 око маски содржат полжав слуз, 24k злато и пептиди може да придавам влогови на кожата и намалување на брчки, темни кругови и подуени очи.Златно Око Маска на Очите Круг Зелени Алги Око Маска Печ Око Торба Анти-стареењето Око Подлога Надополнување Под Око Маска Е Погодна За Подуени Очи, Темни Кругови И Око Опис на Производот : Функција : дебеличка око кожата, го надополнува вода и придавам влогови.Намалување и ублажување на појавата на фини линии и брчки Око едем и темни кругови : нашето око маска печ е ефикасен око нега на кожата производ, кој може брзо да се спротивстави на стареење на кожата, рамни брчки и фини линии, избришете темни кругови, избришете едем, и забрзување на регенерација на клетките и колаген.Навлажнувачки и навлажнувачки : хијалуронска киселина во овие око влошки помага да придавам влогови и придавам влогови на кожата и да се обезбедат трајни ефекти.По 1-2 недели на користење, ќе најдете дека вашата кожа е сосема нов и полна со вода.Покаже на младите вас.сите природни и ефикасна формула : нашата 24 K злато око печ и зелен чај око маска користите само растенијата колаген, витамин Ц, роуз масло и хијалуронска киселина, мешавина на хијалуронска киселина, која може брзо да навлезат во базалните слој, длабоко поправка на око кожата и да се промовира циркулацијата на крвта.Тоа е 100% безбедно без никакви несакани ефекти.Подготви овие мирис слободни, компактен и навлажнувачки око маски под око печ!Лесен за користење : чистење на лице и очи со топла вода, а потоа ставете око печ под очите и нежно притиснете за да го поправи тоа.За 20 минути, се отстранува око подлога и нежно победи на останатите .Тоа може да се користи 1-2 пати на ден, а ефектот е очигледно после континуирана употреба за 3-6 недели.Погоден за мажите и жените : нашата око печ може да се разбудам и да светне твоите очи, очигледно.Тоа е многу погоден за употреба по непроспиени ноќи да ги отстранува панда очи или едем пред големи активности.Производ тежина : 177g Производи вклучуваат : 1 X око маска.

Избор на купувачот..