• Ново
SmoRodina Бисер Alginate Лицето Маска, 3 Третмани, 1.6 мл/45 г. Живописни Трска Ефект, Настани Од Лицето На Ѕвонење, Промовира Регенерација, Ја Подобрува Текстура На Кожата, Ја Ш?
zoom_in

SmoRodina Бисер Alginate Лицето Маска, 3 Третмани, 1.6 мл/45 г. Живописни Трска Ефект, Настани Од Лицето На Ѕвонење, Промовира Регенерација,

DEN 443.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ПРИРОДНИ ХИДРАТАНТЕН РЕВИТАЛИЗАЦИЈА на ЛИЦЕТО МАСКА СО ЖИВИ ТРСКА ЕФЕКТ – Оваа премија спа обраснат на лице маска ви овозможува да веднаш хидрат, ревитализира и го негуваат кожата со пополнување со витамини и минерали кои се од суштинско значење за здравјето на кожата.Море Бисер во Прав е познат по својата изобилство на калциум, магнезиум и амино киселини, кои заедно се изгради силна заштита на кожата и подобрување на кожата, текстура.Ги НАМАЛУВА ПОРИТЕ, REJUVENATES, ТОНОВИТЕ ДО КОЖАТА И го СТИМУЛИРА КОЛАГЕН И ЕЛАСТИН – Ова лицето alginate лицето маска ви овозможува да се стимулира колаген и еластин, додека constricting на порите и ја прави вашата кожа се чувствувате и да бараат построги и повеќе еластични.Таа додава цврстина на кожата и ја подобрува лицето контура.АНТИОКСИДАНС, СМИРУВАЧКИ И АНТИ-СТАРЕЕЊЕТО ЕФЕКТ – Ова лицето alginate лицето маска ќе ви помогне во борбата против слободните радикали, ја измазни кожата и да го направи да изгледа помлада и посилни.Таа промовира мобилната регенерација, ја штити кожата против флеки и знаци и има убава "свилен" изгледаат и се чувствуваат.ВЕГЕТАРИЈАНСКАТА-FRIENDLY И без СУРОВОСТ – Smo Rodina содржи 99% од сите природни состојки кои се нежни за сите типови на кожа, вклучувајќи сува, осетлива, или иритирана кожа што го прави идеален за мажите и за жените подеднакво.ВО ДОМОТ СПА-КВАЛИТЕТ ТРЕТМАНИ – Ние сакаме вие да уживате во подмладувањето на вашата кожа и создавање на повеќе младешки изглед, кој прави да се чувствувате убаво и самоуверено од внатре и од надвор.Секој пакет содржи маска прав доволно за 3 третмани.Smo Rodina Бисер Alginate Лицето Маска со Море Бисер во Прав е многу ефикасна хидрантни маска, со убави трска ефект, кој ќе изгради силна кожата антиоксиданс и anti-age protection и го стимулира колаген и еластин раст.Одлична за сите типови на кожа.Кога ќе сакате да ги зачувате кожата бараат млади, здрава и блескава сакате природен начин да се стори тоа.Подобрување на структурата на кожата и намалување на знаците на стареење со вгради кожата со сите природни и органски состојки.Smo Rodina Бисер Alginate Лицето Маска е исполнет со Море Бисер во Прав кој ја зголемува природна заштита на кожата и ја враќа оригиналната здравјето на кожата.Подмладување, Хидрат и Заштита на Здрава Кожа Овој ефикасен пилинг-исклучување на лицето маска може да им помогне на враќање на младешкиот лицето контура, се бори против слободните радикали и подобрување на природен антиоксиданс заштита на кожата.И сите, без одземање на вашата кожа на етерични масла!Совршен начин да го тонот, хидрат, и да се заштити кожата, додека враќање на својот прекрасен сјај.Детали за производот : Бисер Alginate Лицето Маска Исполнет со Море Бисер во Прав Хидрира и ја Задржува Влагата Живописни Трска Ефект Стимулира Колаген Раст се Бори против Слободните Радикали и ги Штити Кожата, ја Намалува Порите и се Додава "Свилен" Изгледаат и се Чувствуваат Содржи 99% Природни Состојки Создава Помладите, Неспокојот, Поздрав Изглед на Кожата 100% Вегетаријанската и без Суровост Содржи 3 Третмани за Наплата меки, убави, светли кожата со природни лицето маска која ги поддржува вашите здравјето на кожата.Обидете други Smo Rodina alginate лице маски : Млади Кожата се Зголеми Alginate Лицето Маска за Лифтинг Alginate Лице Маска Против Акни Alginate Лицето Маска Розева Роза Alginate Лицето Маска Detox Кожата Alginate Лицето Маска за Белење/Молњи Alginate Лицето Маска.

Избор на купувачот..