• Ново
Тешко да се Најде Fastener 014973203665 Филипс Решетка Глава на Машина Завртки, 8-32 x 3/8, Парче-20
zoom_in

Тешко да се Најде Fastener 014973203665 Филипс Решетка Глава на Машина Завртки, 8-32 x 3/8, Парче-20

DEN 84.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Дијаметар : #8. Должина : 3/8 инчи.Материјал : не ' рѓосувачки Челик.Глава Стил : решетка (Филипс).Тема Тип : 32 (крупни).Ние акции широк спектар на сврзувачки елементи идеален за многу апликации низ дома, фарма, бизнис, автомобилскиот, и во индустријата.Повеќето од нашите сврзувачки елементи има светлина цинк позлата над челик даваат повеќе рѓа отпорни заврши.Ние, исто така, го продаде обложени и нерѓосувачки производи за дополнителни рѓа отпор.Ние акции многу оценки на сврзувачки елементи кои се движат од ниско јаглероден челик за поставување за да ги закорави, топлина третираат челик.Не сите сврзувачки елементи се применливи за сите апликации, па се одредени да ги тестираат темелно и да добијат мислење од лиценциран градител или уверение за градење или структурни инженер пред потпирајќи се на овие сврзувачки елементи и за било ситуации каде што неуспехот ќе предизвика штета на имотот или личност.

Избор на купувачот..