• Ново
Рачни Заострен Massager - Длабоко Ткиво Масажа Топка - Нога Нега Алатка - 7cm
zoom_in

Рачни Заострен Massager - Длабоко Ткиво Масажа Топка - Нога Нега Алатка - 7cm

DEN 191.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Мек и лесен,лесен за носење и употреба.Корисен помошни алатка за вежбање јога.Ефикасно го намалува воспаление, болка и локализирана болка.Исто така Ефикасни за да се ублажат симптомите на plantar fasciitis&Myofascial.Совршен за користење во салата, во канцеларијата или дома.Масажа топки се совршени за myofascial ослободување, предизвика точка, расклатување јазли и обезбедување длабоко ткиво масажа, олеснување на замор, болка во мускулите и вкочанетост.Направени од PVC, не-токсични,здрава и еколошки.Опис : - Ефикасно го намалува воспаление, болка и локализирана болка.Исто така Ефикасни за да се ублажат симптомите на plantar fasciitis&Myofascial. - Масажа топки се совршени за myofascial ослободување, предизвика точка, расклатување јазли и обезбедување длабоко ткиво масажа, олеснување на замор, болка во мускулите и вкочанетост. - Совршен за користење во салата, во канцеларијата или дома. - Мек и лесен,лесен за носење и употреба.Корисен помошни алатка за вежбање јога. - Направени од PVC, не-токсични,здрава и еколошки. Големина На : Прибл. - Дијаметар : 7 см / 2.75 инчи - Материјал : PVCPackage Вклучува : 1 Парче Масажа Ролери Ball Note : 1.Ве молиме овозможи 1~3 cm грешка поради прирачник за мерење, ви благодариме.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молиме да се разбере, ви благодарам.

Избор на купувачот..