• Ново
Коктел-Чаши,Спирала Коктел Чаша Обновлив Мартини Креативни Долга Опашка Коктел Слама Вино Стакло за Бар Партија Снабдување Совршен за Дома, Ресторани и Партии | ма?
zoom_in

Коктел-Чаши,Спирала Коктел Чаша Обновлив Мартини Креативни Долга Опашка Коктел Слама Вино Стакло за Бар Партија Снабдување Совршен

DEN 582.72

Износ
check Во форма достапна за нарачката

?1.Направени од високо квалитетен материјал, издржливи и долготрајни. 2.Одличен подарок идеи, нови чаши вино се идеален подарок за вашиот пиење пријатели!Користете вино очила на забави со пријателите или кога собирањето на вашите омилени ТВ емисии!. 3.Употреба : барови, подароци, пијат сокови, коктели. 4.Добри работи за секојдневна употреба се едноставен и лесен, силен и издржлив. 5.Најдобар подарок избор за вашето семејство или пријатели. 1.Направени од високо квалитетен материјал, издржливи и долготрајни.2.Одличен подарок идеи, нови чаши вино се идеален подарок за вашиот пиење пријатели!Користете вино очила на забави со пријателите или кога собирањето на вашите омилени ТВ емисии!3.Употреба : барови, подароци, пијат сокови, коктели. 4.Добри работи за секојдневна употреба се едноставен и лесен, силен и издржлив. 5.Најдобар подарок избор за вашето семејство или пријатели.Напомена : ве Молиме овозможи 1-3cm отстапување се должи на прирачник measurement Actual боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлина ефект Опис : Материјал : Glass Capacity : 110ml/140ml/180ml/230ml/130ml/190ml/270ml Include : 1x Стакло.

Избор на купувачот..