• Ново
Sunshilor Метален Маркери парична Казна Точка Метален Маркер Пенкала за Црна Хартија, Уметнички Рок Сликарство, Велигденски Јајца, ноќта на Вештерките Тиква, - Карта во
zoom_in

Sunshilor Метален Маркери парична Казна Точка Метален Маркер Пенкала за Црна Хартија, Уметнички Рок Сликарство, Велигденски Јајца,

DEN 208.56

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Металик Маркери - Овие уметност метален маркер пенкала лесно да се контролира за 1.0 mm линии, не за многу мали детали.Мазна и shimmery!Додава искра разубавувањето на разни занаетчиски работи.Лесно да се означи светлината и темнината површини со светол, високо видливи метален заврши на овие светла или маркери.Жив Glittery Бои - 12 живописни металик бои за нетранспарентно пишување, украсување, doodling, цртање или боење, дури и на темно и обоени хартија.Секој металик боја е атрактивна и додава прскање на креативност и забава на објекти.Благодарение на метален искра на мастило, букви и знаци направи ќе биде и изрече и око-фаќање.Премиум Квалитет - Метален уметник маркери се направени со база на вода, нетранспарентно метален мастило.Мастило е киселина-бесплатно, еколошки, и нетоксичен.Ергономски дизајниран, да се обезбеди удобност дури и кога ќе работат со металик боја пенкала за долго време.Не треба да се тресат за нив, како и повеќето боја пенкала.Safe киселина слободни метални маркери за деца и возрасни.Подарок за семејството, Најдобрите подароци за Децата.Знаци на Повеќето Површини - Премија metalic маркер пенкала за црна хартија, бележник, куршум journaling, картички, cardstock, картон, chalkboard, дрво, пластика, DIY проекти, декорирање велигденски јајца, ноќта на вештерките тикви, рок сликарство и повеќе. 100% Ризик Бесплатно Купување - Земете вашата Sunshilor Метален Маркери каде и да одите за нон-стоп креативност.Ние ќе нега на вашите нарачки додека сте задоволни нашите производи и услуги.Само да не контактирате преку "продавач-купувач Порака" ако има било какви прашања пред да нарачате & по нарачка.

Избор на купувачот..