• Ново
КООРДИНАТОР Бутче Инструментална Мулти-Цел, Професионални Западен Бела за Бас
zoom_in

КООРДИНАТОР Бутче Инструментална Мулти-Цел, Професионални Западен Бела за Бас

DEN 1226.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Голем Бутче, Тапан Mallet.Дрво е деликатна, и пилевина на епидермисот не недоделкан вашите раце кога играње.Погоден за Западен ударни инструменти.Направени од високо-квалитет дрво, тешко, тешко и не е лесно да се оштети.Главата Mallet е рачно изработени за да се обезбеди точни хит timbre.

Избор на купувачот..