• Ново
GEEK TEEZ Црвената Пилула или Сината Пилула женска Маица
zoom_in

GEEK TEEZ Црвената Пилула или Сината Пилула женска Маица

DEN 598.56

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Печатени во САД исклучиво од страна на GEEK TEEZ.Висок квалитет, супер-мека памучна screenprinted во куќата со користење на база на вода, на еколошки бои.Повеќето бои се 100% памук; Хедер Греј е 90% памук/10% полиестер.

Избор на купувачот..