• Ново
UNBRUVO Кратко Sleeve Т Кошули за Жените V Вратот Лето Боја Блок Tees Блузи
zoom_in

UNBRUVO Кратко Sleeve Т Кошули за Жените V Вратот Лето Боја Блок Tees Блузи

DEN 259.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Мека дише ткаенина.Произведено во САД.бела тренингот резервоарот блузи, за жени со вграден градник.Drawstring затворање.Машина За Миење.женска 4ти јули резервоарот topstank блузи, за жени трендовски loosesport резервоарот на врвот за womenshapewear резервоарот на врвот за womenwomans блузи/краток sleevedwomens блузи summerblouses Women Половина Ракав Исече Т Кошула Капка Рамо околу Врат за Сечење Врвови Секојдневен Лето Солидна Боја Основните Tees Womens V Вратот Заврши Блузи Кратко Sleeve Лето Блузи Лабава Случајни Кошули.женска плус големина topsladies blouseswork блузи, за жени officegrafic маици за womemenv вратот кошули за womenwomen поло маици на кратки sleevetshirts за женска графички vintagewomens блузи графички tees v neck Women е Основна Обичен Шпагети Рака Цевка Исечете Cami Врвот.женска лето блузи лабава одговара sleevelesswomen лето блузи dressy секојдневен v neckv вратот chiffon блузи за womenwomen блузи и блузи dressy summerwomens tee кошули ivorywomen е tunics плус големина clearancewomen е тенкови & camis packtank врвот жените лабава fit Women е Секојдневен Т Кошула V Деколте, Ладно Рамо Блузи Кратко Sleeve Tshirt.резервоарот врвот жените лабава fitwomen е маици wrapwomens tee кошули секојдневен плус sizewomen е cami sleepwearbell ракав т-shirtst-маици joggingwomen е маици вратоврска dyewomens лето tops Women Краток Ракав Цврст/Ракави Туника за Leggings Замав Туника Одблесокот Резервоарот на Врвот S-5 XL Плус Големина Направен во САД. 4ти јули графички tees жените funnywhite блузи без ракави за womencrop topslong ракав за сечење врвови за womentank врвот brafourth на јули topstank top Engagement Rings Women Лето Оглавник Резервоарот Блузи без Ракави Основните Cami Врвот Поврзана Ребрести Кошули. ✔Материјал - 60% Полиестер, 35%rayon 5%spandex.Меки и добро еластична еластичен материјал, лесно да се облекуваат и надолу особено породилно облека за жени. ✔Искуство - мазна, Свиленкаста на допир,се чувствува одлично против кожата, дише и удобно, дури и во топло време.Совршен за да се носат во сите годишни времиња. ✔Карактеристики - на Повик v деколте, Мода боја блок,Шарени Кратки ракави покрие рацете само на вистинското место и не се тесни, малку лабави, Совршена должина за покривање на колкот. ✔Натпревар - Моден стил-натпревар.Тоа е доволно долго за да се спарите со фармерки, leggings панталони или здолништа и можете да навивам фронт во фармерки за slouchy изглед. ✔Облека, Грижа - Машина или рака мие со ладна вода, се постават рамен да се исуши или сува чиста.Нема боја исчезнува, навремено бесплатно, без pilling, нема намалување. ❤ Забелешка ❤ ✿ ве Молиме споредете ја големината на табелата внимателно пред цел. ✿ Ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение (1 cm=0.39 инч,1 инч=2.54 см) ✿ Поради можни физички разлики помеѓу различни монитори, производот фотографија е само илустративни и не може прецизно да се отслика вистинската боја на објектот примени.

Избор на купувачот..