• Ново
ADOME Женска Јога Кошула Долг Ракав Тренингот Кошули за Жените Брзо Сува Салата Атлетик Tees Работи Јога Блузи
zoom_in

ADOME Женска Јога Кошула Долг Ракав Тренингот Кошули за Жените Брзо Сува Салата Атлетик Tees Работи Јога Блузи

DEN 479.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Брз Сув Материјал : Овој долг ракав јога врвот е направен од 90% Полиестер и 10% Spandex,ткаенина која е влага wicking,брз суво и ладно,совршен за спортски soprts,трчање,планинарење.Убав Дизајн : Овој класичен круг вратот атлетик т-маица е добро дизајниран со црисс крст, отворени врати за голема пот апсорпција и се израмни со тековните модни трендови,долг ракав за заштита од сонце и есен/зима сезона,заедно со лабава се вклопи во стилот што ви дава флексибилност и кул чувство.Висок Квалитет : Овој долг ракав Т кошула има прилично colores не исчезнат и ткаенина не навремено или намали,што е исто така лесно да се мијат.Прилики : Тренингот т кошула работи во ред со фармерки,јога панталони,шорцеви,leggings,патики,одлична за тренинг,јога,трчање,џогирање,фитнес, спорт,фитнес,пешачење,активности на отворено и чисто секојдневно носење.Големина : ве Молиме да проверите на нашата големина шема за упатување во опис на производот.СИТЕ производи ќе бидат испорачани од страна на магацин,брза испорака и пристигнуваат на време.Погоден за спорт, фитнес, јога, трчање, џогирање, возење велосипед, пешачење, обука, пешачење, патуваат, дома, отворен или затворен.Овој повик долг ракав кошула совршено се вклопува со capri панталони, scorts, jeggings, здолништа, фармерки и спортски чевли итн.Ве молиме проверете ја големината на маса пред купување.Црисс крстот назад дизајн изгледа секси и уникатен.Брз-сушење за да бидете кул и удобен на целиот ден, долго.Висок strechy и дише материјал ви обезбеди со одлична вежба искуство.Боја : Сива | Големина : Големи Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.Долг Ракав, околу врат, Лабава одговара.Долг ракав јога кошула погоден за секоја сезона.Околу врат тренингот кошули е класичен и модерен.Лабава одговара дизајн и лесни ткаенини обезбедува светлина чувство.Тренингот Кошули Карактеристики.Црисс крстот назад дизајн изгледа секси и уникатен.Брз-сушење за да бидете кул и удобен на целиот ден, долго.Висок strechy и дише материјал ви обезбеди со одлична вежба искуство.

Избор на купувачот..