• Ново
Russell Атлетик Мажите Кратки Ракави Дпи-Моќ Т-Маица
zoom_in

Russell Атлетик Мажите Кратки Ракави Дпи-Моќ Т-Маица

DEN 335.52

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Екипажот деколте, T-shirt со криви полите и мали логото на левиот ракав.Сето тоа започна во Алекс Град, Алабама во Мај 1902 година. Над 115 години подоцна, Russell Атлетик носи нејзиното наследство за живот.Кој колекција изградена на памук, нашето Наследство дизајни се кул гроздобер инспириран streetwear сте биле во потрага за.Спортот е, кои сме ние, па ние се дизајнирани во ретро стил за мажите и жените се прикажуваат графички tees, тенкови, и дуксери да се одрази Russell Атлетик оригинални спортски.

Избор на купувачот..