• Ново
QJM Мачка Кафез Мачка Playpen,Делукс Мачка Дома 3-Ниво Мачка Куќа Мачка Condo Виткање Метал Гајба Кафез со Hammock/мачка Гнездо/мачка Отпадоци Кутија
zoom_in

QJM Мачка Кафез Мачка Playpen,Делукс Мачка Дома 3-Ниво Мачка Куќа Мачка Condo Виткање Метал Гајба Кафез со Hammock/мачка Гнездо/мачка

DEN 7019.28

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Пет експерти препорачуваат : 3-ниво мачка кафез playpen обезбедува мачки со забава, безбедно место за hangout.Мачката кафез е идеален за 1 мала мачка/1 Возрасен мачка, исто така погоден за мали миленичиња како гвинеја свињи, ferrets, зајаци, итн.Пространа мачка гајба обезбедува простор за дури и повеќето енергетски мачка.DIY : Вие не може да се соберат на мачка playpen слободно,панелите кои ги нудиме се доволно да се соберат комплетна кат стан,може да заврши задоволително мачка кафез според различни сцени и големини во вашиот дом(се ограничени на бројот на парчиња вклучени) .Или начинот на кој ќе се избере, има врата за да ги задоволат вашите миленичиња пријатели.Мачка кафез ИЛИ морско свинче кафез?До вас.Мачката кафез е идеална за мали животни, исто така погоден за мали миленичиња како гвинеја свињите, зајаците,chinchilla,bunny,итн.Да им помогне на чекање на вашиот бегство уметници назад, жица проред е сведени на 1.6"; со погуста мрежа, се чувствуваат слободни да куќа мали животни како тие нема да бидат во можност да избегаат.Здрав & Safe : Нашата мачка кафез што е направен на здрав и силен метална жица со црна E-грб заврши за да се спречи рѓа.Миленичиња playpen растојанието помеѓу жици е разумно дизајниран и нема да им наштети на домашни миленици.Под секоја платформа, 35*35 челична рамка се користи како товарот. 100% задоволството на : Ние сме секогаш на располагање за да се обезбеди професионална услуга на клиентите пред и по купувањето, па не чека подолго и да уживаат тоа право сега.

Избор на купувачот..