• Ново
AF Осветлување 9105-1H Прекрасната Лустерот-Бела, 1 Светлина
zoom_in

AF Осветлување 9105-1H Прекрасната Лустерот-Бела, 1 Светлина

DEN 2583.84

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Прекрасната лустерот - бело.Cascading Кристал. 60 w сијалица потребно (не се вклучени).Hardwire или приклучокот со опции.Хардвер вклучени.Елементи Прекрасната Лустерот е совршен начин за да додадете еден допир на гламур во entryway или ден.Иако оваа прекрасна лустерот бара само една сијалица, својата cascading кристали се рефлектираат светлината греди на начин што го прави да изгледа како ако има повеќе извори на светлина.Боја се појавува од тоа, што го прави совршен изјава парче за секоја соба!Ова парче е разноврсна и може да се закачи како грабеж светилка или професионално инсталиран како таванот тела со со hardwired конекција.

Избор на купувачот..