• Ново
Avenue Осветлување HF1401-BLK Црн Хром Заврши Лустерот со Накит Синџир Нијанси
zoom_in

Avenue Осветлување HF1401-BLK Црн Хром Заврши Лустерот со Накит Синџир Нијанси

DEN 623.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Преодни стилизирана лустерот.Завршил во црн хром.Карактеристики црн хром накит синџир нијанси.Опремени со ограничен 1 година гаранција.Користи 8 (40 W) медиум база светилки.Avenue осветлување има исклучителна линија на квалитетни производи со цел да ги задоволи дури и на повеќето остроумниот на потрошувачите.Уживаат во дизајнот на овој 8-светло лустерот; од деталите во црн хром накит синџир сенка, на двојно обложени црн хром финиш, ова лустерот не е само издржлив, но вкусно домот showpiece.

Избор на купувачот..