• Ново
Nothers Маснотии Ломотене Екран За Тава 13 во Нерѓосувачки Челик Покрие Топлинска Изолација Ладење Мат Цедилка Мозоци Одбор Масло Поздравниот Guard
zoom_in

Nothers Маснотии Ломотене Екран За Тава 13 во Нерѓосувачки Челик Покрие Топлинска Изолација Ладење Мат Цедилка Мозоци Одбор Масло

DEN 215.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Повеќе намени】На ломотене екран двојки како цедилка, steamer, и решетката за ладење, кога има потреба да види и да се провери на храна или во времето кога храната ќе се премногу топло, додека со користење на пан капак.На екранот може да се користи и за одвод и се протегаат садови и тави, на пареа зеленчук на врвот ако тоа, додека готвење или како решетката за ладење за cupcakes и cookies (колачиња). 【Готвење Безбедно】Маснотии ломотене екран направен од 304 одделение од нерѓосувачки челик и дополнителна парична казна мрежа, ломотене guard запира 99% од прскање, им овозможува на сите пареа надвор и ви овозможува да се види готвење процес лесно, да се избегне опасноста од врело масло & маснотии, врела вода и остатоците од храна од splattering врз вас и горење вас. 【Отпорни на топлина се Справи со】Маснотии ломотене екран безбедно се приклучи се справи со се прави отпорни на топлина TPR пластични да се заштитат рацете од болни изгореници, Нема повеќе потреба за potholders и рерна mitts. 【Универзална Големина】Оваа премија ломотене екран за тави е 13 инчи, па тоа ќе ги собере сите на вашите садови, skillets и тави.продавници лесно во тесни простори, лесен за чистење, rustproof и машина за миење садови безбедно. 【Одличен Подарок Идеја 】убав подарок објект за инспирирање на младите готвач или секое домаќинство без ломотене на екранот, како што тоа е потребно за готвење, од суштинско значење.Издржливи и Здрав Високи Перформанси 13 во Нерѓосувачки Челик Маснотии Ломотене Екран Совршен за Сите Ваши Готвење Потреби !Карактеристики : Безбедно готвење и чистење на кујната : никој Не сака да го добие splattered или изгорени од врело масло или на други течности кога готвење, особено кога имате мали деца околу себе, оваа анти масло тавата маска може да се заштити вас и вашите најблиски, исто така блокира маснотии да ви помогне да се одржува чиста stovetop и кујнски ѕид, ќе се олесни вашиот храна подготовка на процесот за време на различните фази на готвење и да направат вашиот живот полесно.

Избор на купувачот..