• Ново
Shield Масло Поздравниот Стража,Ломотене Екран Ѕид Масло Одбивни,Кујна, Шпорет На Гас Одбивни Готвење Маснотии Поздравниот Алуминиумска Фолија Изолација Одбор, Масл?
zoom_in

Shield Масло Поздравниот Стража,Ломотене Екран Ѕид Масло Одбивни,Кујна, Шпорет На Гас Одбивни Готвење Маснотии Поздравниот Алуминиумска

DEN 204.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

На ломотене екран помага да се елиминира изгореници, неуредна расчистување и идеален за заштита на ѕидовите додека користите миксер сад.Удобен штит има три шарки панели кои се прилагоди за да одговара на било која големина режач или пан.Не-стап површина е лесно да се чисти и го прави кујна расчистување бриз!Набори стан да ги чувате кога не е во употреба.Не-стап ломотене штит ги чува готвење површини, шалтери, ѕидови и подови ослободени од маснотии splatters!.Три шарки панели се одвиваат и опкружувачки вашиот тави и skillets да се обезбеди висок, заштитна бариера против топла, штетни масти.Производ големина : за 32.5 * 84cm Материјал : алуминиумска фолија Користи : промешајте-пржење, пржење да се спречи јавните, за да се спречи пламен топлина печено жешка печка околните предмети, масло изолација Како да го користите : Според големината на шпоретот, без да се свитка од три страни на обликот, се става во печка работ Боја : Сребро Пакет се Вклучени : 1*Алуминиумска Фолија за Екран.

Избор на купувачот..