• Ново
Маснотии Ломотене Екран, Челик Ломотене Екран, Вок Ломотене Екран, Масло Ломотене Екранот
zoom_in

Маснотии Ломотене Екран, Челик Ломотене Екран, Вок Ломотене Екран, Масло Ломотене Екранот

DEN 287.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Оваа челик ломотене екран со висока-одделение од нерѓосувачки челик што не рѓа, скрши или виткајте, и произведени со ултра-засилен зглобовите.Оваа вок ломотене екран опфаќа сите вашите омилени големи stockpots и skillets, па дури и може да се справи со 350-степен печка температури.Ова масло ломотене екранот блокови spits и се појавува без добивање на целосна yuck - само го даде избрише и да се движат!.Со мрежа, ултра-засилен зглобовите и големите 304 од не ' рѓосувачки челик тело, вашиот ломотене екран на поклопецот е произведен да биде последен пат што некогаш ќе треба.Тоа Маснотии ломотене екранот и да се чувствува добро да се заштити вашиот кошули и countertops од маснотии дамки, но се уште се во можност да се готви она што го сакате.Металните ломотене екран инженеринг да се направи готвење побезбедно.Челик ломотене екран изгледа да се подобрат секоја кујна.На вок ломотене екран материјали да траат цел живот.Ние се направи готвење безбедно полесно со нашите масло ломотене екран.Дали нејзиниот маснотии од појадок сланина или sputtering на секој од вашиот омилен супа рецепти, Ломотене Екран Покрие ви држи - и вашиот countertop - заштитени.Секој Тенџере Ломотене Екран, започнува на ист начин : со професионална одделение 304 од не 'рѓосувачки челик дека нема да се наведнуваат или' рѓа.Ние тогаш земи масло ломотене екранот стража дизајн и сила за да на следното ниво, со тоа што сигурно секој заеднички е ултра-армирано на крајната во тешки-должност издржливост.

Избор на купувачот..