• Ново
Ломотене Екран за Тави - Сет Од 2: 10, 10 - Кујна Крајната Маснотии Заштита Мрежа за Skillet - Сланина Масло Catcher Guard за Пан
zoom_in

Ломотене Екран за Тави - Сет Од 2: 10, 10 - Кујна Крајната Маснотии Заштита Мрежа за Skillet - Сланина Масло Catcher Guard за Пан

DEN 335.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Пан ломотене shield содржи жуборот топли масла, крчка во сосови, врела жешки течности и храна делчиња внатре во тавата.За разлика од другите ломотене екран за тава кои се засекогаш да се чисти, фината мрежа изградба на оваа ломотене guard блокира маснотии, без тоа да добива заглавен во тоа - само да им даде на вашиот екран на избрише.Да се готви безбедно, секогаш користете маска ломотене guard guard за да се избегнат опасностите од врело масло & маснотии, врела вода и остатоците од храна од splattering врз вас и горење вас.Пан ломотене shield содржи жуборот топли масла, крчка во сосови, врела жешки течности и храна делчиња внатре во тавата.На масло поздравниот guard е совршен за употреба додека проверка на храната или во времето кога храната ќе се премногу топло, додека со користење на пан капак.Skillet екран содржи жуборот топли масла, крчка во сосови, врела жешки течности и храна делчиња внатре во тавата.Skillet екран содржи жуборот топли масла, крчка во сосови, врела жешки течности и храна делчиња внатре во тавата.Ергономски нозете на маснотии catcher погодно чување на екранот на вашиот countertop без добивање на мрсна и чувајте го на место на врвот на тавата.Тешки рачка на нафта guard за пржење ќе ги заштитат рацете од топлина вклучени со пржење храна во кујната.Секој spatter штитници за тави има удобен отпорни на топлина рачка за да се заштити вас за време на готвење - одлично за простор за заштеда на енергија за складирање.Во текот на различните фази на готвење, овие пан shield ќе го олесни процесот и да направат вашиот живот полесно.Траен и здрав високи перформанси нерѓосувачки челик тава ломотене стража со пластична рачка.Нерѓосувачки челик на маснотии ломотене guard е лесно да се чисти со низок циклус машина за миење садови, спречува ломотене guard се изгради.

Избор на купувачот..