• Ново
#6 x 1 Лим Завртки Решетка Главата Нерѓосувачки Челик Количина 2500
zoom_in

6 x 1 Лим Завртки Решетка Главата Нерѓосувачки Челик Количина 2500

DEN 312.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Глава Дијаметар : 0.321".Глава Висина : 0.086".Телото Дијаметар : 0.138".Тема Покриеност : Целосна Тема.Тема Должина : 1.000, Точка Стил : Само-Прислушување.Глава Стил : Решетка Диск Големина : #2 Завртка Големина : #6 Должина : 1" Материјал : не ' Рѓосувачки Челик 18-8 Количина во Пакет : 2500.

Избор на купувачот..