• Ново
Вејд Boggs Потпишан Безбол Палка PSA/ДНК ГРБ K55 Модел Autograph Yankees Црвениот Сокс - Autographed MLB Лилјаци
zoom_in

Вејд Boggs Потпишан Безбол Палка PSA/ДНК ГРБ K55 Модел Autograph Yankees Црвениот Сокс - Autographed MLB Лилјаци

DEN 7679.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од и PSA/ДНК.Категорија; Autographed MLB Лилјаци.Вејд Boggs Потпишан Безбол Палка PSA/ДНК ГРБ K55 Модел Autograph Yankees Црвениот Сокс, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Вејд Boggs сувенири.New York Yankees сувенири.

Избор на купувачот..