• Ново
MINGCHAO 15-инчен Дигитална Фото Рамка за Електронски Фото Рамка Ултра-Тесен Страна Поддршка за 1080P Ѕид-Монтирани Рекламирање Машина Трајни (Боја : Црна)
zoom_in

MINGCHAO 15-инчен Дигитална Фото Рамка за Електронски Фото Рамка Ултра-Тесен Страна Поддршка за 1080P Ѕид-Монтирани Рекламирање Машина

DEN 2260.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

15-инчен LED дисплеј, 16 : 10, 1280 * 800 пиксели резолуција.Пред dual-стерео звучник и аудио излез.Поддршка SD, MMC картичка до 16 GB (не се вклучени).Видео репродукција поддржува 1920*1080 P, AVI, PMP, MP4 формат, аудио плејбек поддржува MP3, WMA формат, поддржува JPEG слики.Поддршка USB 2.0 порта.Поддршка слика пребарување со користење музика во заднина (MP3) функција. 1. 15-инчен LED дисплеј, 16 : 10, 1280 * 800 пиксели resolution2. Пред dual-стерео звучник и аудио output3. Поддршка SD, MMC картичка до 16 GB (не се вклучени)4. Видео репродукција поддржува 1920*1080 P, AVI, PMP, MP4 формат, аудио плејбек поддржува MP3, WMA формат, поддржува JPEG images5. Поддршка USB 2.0 port6. Поддршка слика пребарување со користење музика во заднина (MP3) function7. Поддржува повеќе јазици : Кинески, англиски, француски, германски, италијански, шпански, португалски, холандски, Polish8. Часовник, календар, аларм часовник, време switch9. Излезен интерфејс : приклучок за слушалки интерфејс output10. Контрола на владата : прирачник, далечинскиот управувач или на моќта на авто play11. Надворешно напојување : AC 100-240 V DC 12 V 1 A.

Избор на купувачот..