• Ново
AkoMatial USB Полнење Прилагодливи 3 Брзини Мини Рачни Фан Воздух за Ладење Вентилатор Калемење Трепките Дува Фен Син
zoom_in

AkoMatial USB Полнење Прилагодливи 3 Брзини Мини Рачни Фан Воздух за Ладење Вентилатор Калемење Трепките Дува Фен Син

DEN 181.92

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Мали, лесни, таписерии, можете да го користите како биро фан во вашата канцеларија или да го носат околу да се реши топло работи на патот.Оваа мини USB вентилатор има 3 брзина ниво може да го прилагодите со притискање на копчето постојано.Со широк спектар на USB интерфејс, можете да користите полнење преку USB кабел линк за да лаптоп, мобилен моќ банка и други уреди.Карактеристики : Лесен за употреба, Мини, 3 Брзини Дизајн.Големина : 7.9 cm x 2.7 cm x 15.1 cm/3.11" x 1.06" x 5.94" (Прибл.).Тип : Мал Рачен Фан Материјал : ABS + Електронски Компоненти Правец на ветер : Три-брзина на Вредноста Напојување : Вграден-во Литиум Батерија (Вклучени) Полнење : Полнење преку USB Кабел Карактеристики : Лесен за употреба, Мини, 3 Брзини Дизајн Големина : 7.9 cm x 2.7 cm x 15.1 cm/3.11" x 1.06" x 5.94" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Мини Рачни Фан 1 x Полнење преку USB Кабел.

Избор на купувачот..