• Ново
Рачни Фан, Мини Преносни Воздушен Кулер Фан USB Полнење Мали Лични Ладење Алатки за Домашна Канцеларија Отворено Travel Лето Апарати
zoom_in

Рачни Фан, Мини Преносни Воздушен Кулер Фан USB Полнење Мали Лични Ладење Алатки за Домашна Канцеларија Отворено Travel Лето Апарати

DEN 527.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Лесно да се носат】мини рачни фан е 3.34x6.88in во големина, компактен, количка, и лесно да се носат.Тоа може да биде ставен во паричникот или чанта. 【Мулти - користете】 Совршен за внатрешна и надворешна употреба, лични фан може да произведе природен ветер да го задржи кул кога читате, го прават спортот, се чека во ред и патување, тоа ќе биде вашиот најдобар партнер во такви топло лето. 【Го исклучите и ниско ниво на бучава】Овој навивач е многу тивко и ниско ниво на бучава, па вие не мора да се грижите за влијаат на другите за време на судскиот процес. 【Лесен за употреба】мини фан е компатибилен со сите USB излезни уреди и може да се реши полнење проблеми во било кое време.Вграден-во со високи перформанси за безбедност на батеријата, долги работни часови, се задржи кул во жешките летни. 【Задоволство Гаранција】 : Нашиот прв приоритет е задоволството на клиентите!Ако наидат на проблеми при користење на вентилатор, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ви помогнат во рок од 24 часа и ќе се обезбеди разумно по-продажбата на услугата или целосна наплата.Преносни Fawn Рачни Мини Воздушен Кулер Фан USB Полнење Мали Лични Ладење Алатки за Домашна Канцеларија Отворено Travel Description : 100% сосема нов и висок quality Features : Преносни рачен ладење вентилатор со концизен дизајн, изглед е поубаво и дарежлив, лесен за чистење.Мини преносни мини фан може да го апсорбира правец од сите област и дава моќни и нежно ветре.Оваа мини фан може да се стави во вашата чанта или чантата, држете го во вашата рака за да добиете кул кога чекаа во ред, прави спортски, читање и патување.Спецификација : Тип : Мини Ладилник Fan Material : Plastic Applications : за Лето Дом и Канцеларија Отворено Cooling Features : Мини Ладилник Фан, Рачни Мини Ладилник, Преносни Лични Ладење Алатка, Лето Ладење Апарати Димензија : стан.8.5x17.5см/3.34x6.88in Color : Розова, Сина, Зелена, Бела (изборен)Број : 1 Pc Note : 1.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Pc Мини Ладилник Фан.

Type:
Mini Cooler Fan
Material:
Plastic
Applications:
for Summer Home and Office Outdoor Cooling
Features:
Mini Cooler Fan, Handheld Mini Cooler, Portable Personal Cooling Tool, Summer Cooling Appliances
Dimension:
app.8.5x17.5cm/3.34x6.88in
Color:
Pink, Blue, Green, White (optional)
Quantity:
1 Pc
Note:
1.Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
2.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package includes:
1 Pc x Mini Cooler Fan :

Избор на купувачот..