• Ново
Австралиската Злато Континуирано Spf#30 Спреј 6 Унца Крајната Hydr (177ml) (2 Парчиња)
zoom_in

Австралиската Злато Континуирано Spf30 Спреј 6 Унца Крајната Hydr (177ml) (2 Парчиња)

DEN 648.48

Износ
check Во форма достапна за нарачката

2 Парчиња - 6 Унца (177ml).Помага во спречување на изгореници.Го задржува SPF по 80 минути активност во вода или потење.Обезбедува висока заштита од изгореници и тен.Помага Во Спречување На Изгореници.Го Задржува Spf По 80 Минути Активност Во Вода Или Потење.Обезбедува Висока Заштита Од Изгореници И Тен.

Избор на купувачот..