• Ново
NCONCO Безжична Лепак Пиштол USB Полнење Топла Лепак Пиштол Комплет со 30pcs Стапови за Домашни Занаети DIY Проекти
zoom_in

NCONCO Безжична Лепак Пиштол USB Полнење Топла Лепак Пиштол Комплет со 30pcs Стапови за Домашни Занаети DIY Проекти

DEN 1007.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Анти - топла дизајн, децата, исто така, може да биде безбедно да се користи.Лесен и пренослив, безжични функционирање, лесен и безбеден.Тоа е широко се користи за студентски занаетчиски, опрема, играчки, занаети и други DIY работа.Изграден метал грејач, брзо затоплување и има долг живот.Лепилото се држиме е лесно да се топи, висока чистота, транспарентна текстура, и добар stickiness.Спецификација : Боја : Како Shown Material : ABS Големина : 136*135mm/5.35*5.31 во капацитетот на Батеријата : 2400m Ah Charging напон : 3.6 VCharging време : 3 hours Indicator функција : Сина светлина кога го користите, Црвено светло за време на полнењето, Зелено светло кога целосно charged Note : Лепак пиштол треба да се користи со лепак стапчиња со дијаметар од 7mm, и треба да биде поставена правилно во текот на употребата.Пакетот вклучува : 1*Лепак gun30*Лепак стапчиња.

Избор на купувачот..