• Ново
Stabila 16448 flexómetro
zoom_in

Stabila 16448 flexómetro

DEN 432.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Производителот гаранција може да не се применува.Отпорност на пластични домување со спојувалка за каиш, стоп баферот за заштита на лента за собирање. 5 m/16 Метри Лента, Бела Лакирани Челик отпорна на триење.Кука Прилагодливи на 0 за точни мерења.Автоматско враќање лента и заклучување кочница за да се запре и поставување на лента.Прецизност категорија II.

Избор на купувачот..