• Ново
Пролет Лента Мерка 60 инчи / 150 см Портокал [ 91024 ]
zoom_in

Пролет Лента Мерка 60 инчи / 150 см Портокал [ 91024 ]

DEN 167.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

СТИГНАЛЕ ПРИТИСНИ КОПЧЕ - Притисни на копчето во центарот им овозможува на retracting лента во еден момент, мирно и без никакви гласна бучава.ЈАСНИ И ТОЧНИ МЕРЕЊА - Dual мерења во двете инчи и сантиметри во големи, јасни и точни ознаки на двете страни.КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ - Мека полиестер материјал држи мерната лента совршено исправен, без кадрици, додека го прави лесно да се измери некоја криви површини.ЕДНОСТАВЕН ДИЗАЈН И КОМПАКТНА ГОЛЕМИНА - Едноставен круг дизајн во многу бои за да го изберете; лесни, компактни димензии, кој се вклопува во вашата дланка да се носат насекаде лесно.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ АПЛИКАЦИИ - Совршен за да се користат за шиење на проекти или мерење на телото мерки, производи, пакети; погодно да имаат околу куќата, во канцеларија или во вашата торба.

Избор на купувачот..