• Ново
Таблета Кутија со Зелена Селтик и Shamrock Дизајн со Текст Ирска
zoom_in

Таблета Кутија со Зелена Селтик и Shamrock Дизајн со Текст Ирска

DEN 646.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

-Таблета Кутија. -Shamrock Дизајн. -Совршен Подарок.Овој компактен таблета кутија е совршен за ташна или во џеб.Таа има безбедна предвремени затворање и отстранлив три-дел послужавник за крајна погодност.Ова е дизајниран со зелена Селтик дизајн и shamrock.

Избор на купувачот..