• Ново
Боја Дневна Соба St Комплет 75
zoom_in

Боја Дневна Соба St Комплет 75

DEN 8828.64

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Она што е во Кутијата; Секој комплет содржи 3 Philips Боја Бела и Боја Медиум Лумен A19 60 W LED Smart светилки (во можност да ги собере најмногу светилки, апарат за светла, и 4-инчен вдлабнати лименки ); Филипс Боја центар, кои сигурно може да се каже контрола до 50 Боја светла без забавување на вашата Wi-Fi, и еден Паметен Копчето со монтажа плочи.Глас активирана : Со користење на Боја Центар, овие Паметни Светилки се поврзете со вашиот омилен паметен домашни уреди како Алекса, Apple Home Kit, или Google Асистент за крајната smart home искуство.Лесно & разноврсна : На Нијансата Smart копче е лесно за употреба и инсталирање.Опремени со магнети, касета, и ѕидот заграда, на копчето може да бидат поставени на повеќе локации во повеќе начини.Не хард-жици се потребни.Контрола на вашиот светла без допирање на вашиот паметен телефон.ОПКРУЖУВАЧКИ ОСВЕТЛУВАЊЕ САМО што ВЛЕГОВ ПОПАМЕТНИ : На Philips Боја Игра тебе lightstrip зема опкружувачки осветлување на следното ниво, спојувајќи повеќе бои на светлината во исто време.НЕОГРАНИЧЕНИ МОЖНОСТИ : да Добиете лесна смеса на повеќе бои на светлината во исто време во еден LED лента на светлина.ПОДОБРУВАЊЕ на ВАШАТА ЗАБАВА : Боја Игра тебе smart lightstrip реагира на содржината на целата екранот во реално време, создавајќи една волшебна телевизија гледање и на играчкото искуство (Бара Philips Боја Hub).

Избор на купувачот..