• Ново
НОВИ LON0167 20 Парчиња SMD 1206 LED Светилка Бела Емитуваат Светлина Диоди(20 Stück SMD 1206 LED-Lampe weiße Leuchtdioden
zoom_in

НОВИ LON0167 20 Парчиња SMD 1206 LED Светилка Бела Емитуваат Светлина Диоди(20 Stück SMD 1206 LED-Lampe weiße Leuchtdioden

DEN 213.84

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Име на производ : Емитуваат Светлина Диоди;Диоди Тип : 1206 SMD.Напред Напон : DC 3 V;Напред Тековната : 20m A.Светла Боја : Бела.Тежина : 1g(Gewicht : 1 g.Пакет Содржина : 20 x Light Емитуваат Диоди(Packungsinhalt : 20 Emittierende Dioden.

Избор на купувачот..