• Ново
ПРО СПИН Винил Рекорд Ѕид Полица – Бела Акрилна Застане за да се Прикаже 6 Евиденција – Сет на Албумот Носители за Виси на Ѕидови – Пловечки Полици Совршен за Албум
zoom_in

ПРО СПИН Винил Рекорд Ѕид Полица – Бела Акрилна Застане за да се Прикаже 6 Евиденција – Сет на Албумот Носители за Виси на Ѕидови

DEN 479.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ПРИКАЖУВАЊЕ на ВАШИТЕ ВИНИЛ LP РЕКОРДИ КАКО УМЕТНОСТ – Кристално чиста бела застане за на ѕид ви овозможува да се монтира на вашиот албуми без криење на уметнички дела.СИЛНА ЕВИДЕНЦИЈА НОСИТЕЛОТ – Сигурно монтирани складирање рек ќе се одржи вашата класична колекција.БРЗ ПРИСТАП ЗА СЕКОЈДНЕВНО СЛУШАЊЕ НА ВАШИОТ ПЛОЧАТА – Едноставен екранот ви овозможува лесно да пристапите до вашиот омилен албум.ПОДОБРУВАЊЕ на DÉCOR И ПЛАНИНАТА АЛБУМИ НА ВАШИОТ ЅИД Монтажа на хардвер е вклучена 6 полиците да се одржи винил евиденција или книги.СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА МУЗИЧКИ ЕНТУЗИЈАСТИ – Уживајте во нашата 100% задоволството на клиентите гаранција.Прикажување на вашите омилени винил рекорди како уметност на премиум бела акрилна лебди полиците од УЈП СПИН.Оваа Винил Рекорд Ѕид сет содржи 6 бела акрилна полиците со монтажа хардвер да се откажам 1 винил сними албумот на полица.Совршениот организатор помеѓу за вашата колекција!Алтернативно, тоа ќе работи одлично во дете или години' расадник да се одржи книги за деца.Белата материјал ќе прекрасно се прикаже на книги за лесен пристап за време на спиење.Линија до сите 6 полиците во ред за една долга bookcase или залитат нив да ги постигнат изгледот што го посакуваш.

Избор на купувачот..