• Ново
Индустриски Цевки Полица на Ѕидот Монтирани,Steampunk Вистинско Дрво Книга Полиците,3 Ниво Селски Метал Лебди Полиците,Ѕид Shelving Единица Публикации Виси на Ѕидот Полици
zoom_in

Индустриски Цевки Полица на Ѕидот Монтирани,Steampunk Вистинско Дрво Книга Полиците,3 Ниво Селски Метал Лебди Полиците,Ѕид Shelving

DEN 1317.36

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Потресени Оркестарот】 : Железната цевка, вистински борови дрва и печење лак. 【Големина】 : Должина 42 x Висина 25 x Длабоко 9.8 во.Дебелината на одборот : 0.78 во.Цевка со дијаметар : 0.78 во. 【Лесно да се Соберат】 : Со инструкциите, но производот е тешка, собранието бара двајца луѓе да соработуваат. 【Широко се Користи】 : Погоден за дневна соба, спална соба, купатило, кујна провизии, farmhouse, гаража, канцеларија, перална,над тоалет. 【Совршен Дом Организатор】 : 3-полица дизајн го зголемува просторот за складирање.Ние сме посветени на производство на индустриски, гроздобер, селски, потресени мебел за луѓето кои сакаат овие стилови.

Избор на купувачот..